Vánoční čas

Vy a Vaše zimní pohádka na Monínci, to jsou ty pravé kouzelné chvíle!  

Pohodové prožití vánočních svátků bez stresu a starostí. Prožijte nejkrásnější období v roce v prostředí České Sibiře. Díky technologii Snowfactory
a možnostem zasněžování až při teplotách +15°C jsme schopni připravit sjezdovku tak, abychom vám garantovali prožití Vánoc na lyžích. V rámci naší nabídky můžete vybírat z několika balíčků připravených dle termínu příjezdu: Vánoční svátky (od 23. prosince na 4 noci), Mezi svátky (od 27. prosince na 2 noci) anebo Silvestr (od 29. prosince na 3 noci).

Vánoční svátky na České Sibiři

Viděli jste někdy kouzlo Vánoc? Zajeďte se na něj podívat na Monínec a vychutnejte si atmosféru kouzelné přírody České Sibiře.  

Vánoční balíček vám zajistí veškeré pohodlí a odpočinek. Vaším úkolem je prožití vánočních svátků, které budou plné rodinných chvil a zážitků, na které budete vzpomínat.

Rezervaci je možné uskutečnit do 11. 12. 2020


Oslava Nového roku

Silvestr se vší parádou! Oslavte konec roku a program nechte na nás! Potěšíme Vás silvestrovským bufetem i animačním programem pro děti. Večer nebude chybět DJ ani návštěva wellness. Ale ještě před tím než si vyhodíte z kopýtka vás čeká jízda na sjezdovce.

Váš silvestrovský pobyt s garancí sněhu!


Na skok mezi svátky

Skočte si k nám mezi svátky. Třeba jen na večerní lyžování? Nebo rovnou na pár dní! Odpočinout si po Vánočním shonu a zregenerovat se na Silvestra. Nahoďte lyže a přijeďte si trochu zasportovat na druhé nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách.
Svůj sportovní výkon pak můžete odměnit v sauně nebo vířivce. 

Balíček obsahuje velkorysou snídani, vstup do wellness, lyžování i úschovnu lyží.


Snowfactory

Areál Monínec je od roku 2016 vybavený zařízením Snowfactory. Zařízení umožňuje výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologii. Technologie zajistí výrobu sněhu již při teplotě do 15 °C.

Technologie Snowfactory je založena na klasickém chladícím principu a celý proces výroby sněhu se odehrává v uzavřeném okruhu. Sníh, který uvedená technologie vyrábí, je proto také bez jakýchkoliv chemických přísad a je založený pouze na dvou hlavních zdrojích – vodě a vzduchu.

Snow factory

Další nabídka plná zážitků a odpočinku

Vánoce na Monínci

Vánoce na Monínci

Balíčky s lyžováním

Balíčky s lyžováním

Podzimní pohoda

Chci zimní relaxaci

Dárek pro blízké

Chci dárek pro své blízké