Penzion Čertovka

Penzion Čertovka se nachází v blízkosti Hotelu Monínec a nabízí levnější možnost ubytování v duchu starých časů. Pokochejte se krásami České Sibiře a Českého Meránu, tak jak je vychutnávaly generace trampů, skautů a ortodoxních turistů před ne tak vzdálenými roky.

Lowcost dovolená na Monínci

Dbáte na nízký rozpočet nebo vám stačí základní úroveň ubytování? Chalupa Čertovka je přesně to, co hledáte!

Ubytování v duchu starých časů

Čertovka nabízí 10 pokojů ve dvou podlažích, dvou až čtyřlůžkové pokoje, z toho 4 s vlastním sociálním zařízením a 6 se společným (jedna koupelna a WC pro dva pokoje).  

K Čertovce patří také parkoviště a vlastní lyžárna pro úschovu sportovních potřeb. Za příplatek můžete také využívat hotelového wellness centra, hotelové restaurace, terasy Monínec, tenisový a volejbalový kurt.


Wellness Monínec

Wellness se nachází v Hotelu Monínec (asi 50 m nad Čertovkou) a zahrnuje: bazén, vířivku, saunu, masáže a odpočívárnu. Vše si můžete užít za současného bezkonkurečního výhledu na zelenou nebo naopak zasněženou scenérii Českého Meránu.

Byla by velká škoda, kdybyste promšekali tuto uklidňující proceduru!


Terasy Monínec

Od roku 2019 je součástí areálu také kaskádovitá platforma nazývaná Terasy Monínec (asi 40m nad Čertovkou). Nachází se přímo pod hotelem a její součástí je: Café Bar, navazující na hotelovou restauraci, vyhřívaný bazén a dětské hřiště.

Ve dvou úrovních najdete na hřišti houpačky, klouzačku s lezecí stěnou, samostatnou lezecí stěnu, dvě prolézačky, dvě houpadla, pískoviště i skákacího panáka.


Restaurace Monínec

Restaurace Hotelu Monínec (asi 50 metrů nad Čertovkou) nabízí tradiční česká jídla i speciality pro mlsné jazýčky. Snažíme se používat místní suroviny, vylučujeme polotovary, dochucovadla a instantní náhražky. Při vytváření jídelníčků vycházíme z toho, že se nacházíme v lesích, takže v našich jídlech najdete houby, borůvky, lesní plody. Na podzim a v zimě zařazujeme zvěřinové maso.


Aktivní odpočinek v okolí Čertovky

V Čertovce je k dispozici uzamykatelná lyžárna. V sousední Dependance Javorka je pro ubytované hosty k dispozici také půjčovna. Přímo naproti Čertovce naleznete multisportovní antukové kurty a v neposlední řadě hotelovou sjezdovku pro začínající lyžaře.

Hlavní sjezdovka je zhruba 50 m chůze od hlavního vchodu do chalupy.


Wi-Fi ve všech prostorách
areálu zdarma

Parkoviště přímo
u chalupy

Uzamykatelná
lyžárna

"Čertovka je poslední z původních moníneckých chalup. Ve spodním patře je útulný bar, který se dá využít jako společenská místnost. V posledních letech je hojně vyhledávaná školami a sportovními oddíly především pro svůj velmi výhodný poměr cena / výkon. Zároveň je vzhledem ke svým "zkušnostem" oblíbenou destinací milovníků starých časů."
Jaroslav Krejčí ředitel areálu