Jak se k nám dostanete

Jak se dostanete k nám do Areálu Monínce z různých částí České republiky?

Autem

Nejkratší příjezd od Prahy je po dálnici D1, u Mirošovic odbočit směr Tábor - České Budějovice, ve Voticích odbočit na Sedlec-Prčice (přes Jestřebice, Arnoštovice, Heřmaničky), po projetí Prčicí v Sedlci na náměstí doleva směr Jetřichovice, kde je v obci odbočka na Monínec.

GPS souřadnice penzion
N: 49°32’37.97“ E : 14°30’58.90“

GPS souřadnice apartmány
N: 49°32’59.32“ E : 14°31’20.21“

Z Prahy (po Strakonické silnici)

Druhá trasa vede z Prahy po Strakonické silnici. Na 42. km u Příbrami směr Sedlčany, Rudolec, Jesenice, Měšetice, Sedlec-Prčice, Jetřichovice.

Z Prahy (přes Borotín) - doporučená cesta 

Z důvodu výstavby železničního koridoru (zúžené profily, bláto na vozovce, vyhýbání staveništní technice) doporučujeme návštěvníkům přijíždějícím od Prahy, dojet až do Sudoměřic a poté jet přes Borotín.

Z Tábora

Směr Sudoměřice, Borotín, Vrchotice, Jetřichovice. (Pozor, nezkracovat v zimě přes Cunkov, silnice Cunkov-Jetřichovice je za sněhu neprůjezdná.)

Z Milevska 

Směr Chyšky, Sedlec-Prčice.

Z Brna

Jak zaparkovat?

Celková kapacita parkovišť je 550 míst. Zaparkovat můžete u sjezdovky nebo přímo u hotelu. Všechna parkoviště jsou monitorována kamerovým systémem
a celý areál je průběžně kontrolován pochůzkami PČR.

Vlakem

Ubytovaným hostům po předchozí dohodě zajistíme odvoz z nádraží Sedlec-Prčice či Heřmaničky až do hotelu. Cena 15 Kč/km. 

Najděte si vaše spojení

Z Prahy

Do Sedlec-Prčice:

Z Tábora

Do Sedlec-Prčice:

Z Benešova

Do Sedlec-Prčice:

Do Heřmaničky:

Do Heřmaničky:

Do Heřmaničky:

Pokud máte zájem, abychom vás vyzvedli na nádraží, napište na rezervace@moninec.cz.

Jak se ubytovat?

Pojedete po asfaltové silnici okolo Restaurace M2 a sportovního centra směrem nahoru k hotelu do slepé ulice, podjedete přejezdový most sjezdovky.
Délka cesty je cca 800 metrů.

Na recepci hotelu si vyzvednete klíče od pokoje či apartmánu a vyplníte ubytovací kartu pro hosty. Na základě vyplněné karty recepční zapíše do počítače vaše údaje a vystaví vám účet k zaplacení. V den odjezdu je nutné odevzdat klíče do 10.30 hodin zpět na recepci v hotelu. Pokud je zájem o pozdější odjezd, lze se domluvit na recepci hotelu za příplatek: check out do 13.00 za 400 Kč, check out do 16.00 za 800 Kč, později od 16.00 za 1 000 Kč pokud váš pokoj nebude v den odjezdu již zarezervován jinými hosty.