Relax v Areálu Monínec

Přijeďte si odpočinout a nabrat síly. Dobije vás nejen přátelské prostředí hotelu,
ale také kvalitní gastronomie, milý personál a hlavně dechberoucí příroda...

Pobyt Deluxe

Když odpočinek, tak ve velkém stylu. Vypněte a nechte se hýčkat. Neomezený přístup do sauny a bazénu, masáže a luxusní večeře v naší hotelové restauraci. Pro všechny, kdo se nespokojí s průměrem.

Pobyt pro dvě osoby, ubytování v Hotelu Monínec v pokoji s terasou a výhledem do údolí a gastrozážitky při tříchodové večeři společně s láhví smyslného vína
v ceně.


Relaxace u vody

Dnes už nejsme pouhým lyžařským areálem, po několika proměnnách jsme se stali celoročně navštěvovanými a to především díky možnostem vodního osvěžení. Vnitřní bazén, doplnil venkovní bazén s vyhřívanou vodou, perličkami a protiproudem.

Všem vyznavačům přírodního koupání můžeme jen doporučit upravenou opalovací louku u Pilského rybníka nedaleko dolního areálu.


Wellness

Wellness s nejkrásnějším výhledem najdete v suterénu Hotelu Monínec. Díky velkoplošným oknům můžete z pohodlných lehátek hltat panoramatický výhled do údolí Českého Meránu.

Využít zde můžete vnitřní bazén, vířivku, saunu a nebo si dopřát třeba masáž! Vniřní bazén má kompaktní rozměry je vhodný čistě pro regeneraci nebo dětskou zábavu.


Masáže

Masáže pro krásu i dokonalou regeneraci vám zajistí odborně provedená masáž. Po relaxačním dnu na Monínci ideální tečka!

V rámci služeb masáží je možné absolvovat tyto druhy: klasická (krční, hrudní, bederní páteř nebo celé tělo), sportovní (záda a nohy), thajskou masáž nohou, masáž horkými kameny, čokoládovou nebo medovou masáž se zábalem nebo masáž mořskou solí.


Další nabídka plná zážitků a odpočinku

Vánoce na Monínci

First
minute

Balíčky s lyžováním

Podzimní pohoda

Podzimní pohoda

Chci ubytování
s lyžováním

Dárek pro blízké

Chci dárek pro své blízké