Firemní lyžování

Zajistíme pro vás sníh v kterémkoli ročním období. 

Umíme zasněžování i při teplotách nad nulou. Areál je vybaven zařízením Snowfactory, které umožňuje výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologii. Technologie zajistí výrobu sněhu i při teplotách do 15 °C. 

Zajistíme vám sníh

Pro větší skupiny zajistíme sníh pro teambuildingové aktivity. Těmi může být například stavba sněhových hradů, koulovaná apod.

Sjezdovku jen pro sebe a ještě v netradičním termínu? V období před zahájením hlavní sezony je možné připravit sjezdovku pouze pro uzavřené skupiny. Vezměte své zaměstnance či obchodní partnery na Monínec! Skvělé pro teambuilding, rodinný den, doplnění programu školení či konference. K tomu pohodlné zázemí 3* hotelu!

Uspořádat můžeme i celé závody. To vše v závoslosti na individuální domluvě a aktuálních klimatických podmínkách.

Cena pronájmu sjezdovky je individuální a závisí na celkovém objemu služeb, které chcete v celém areálu využít. Nechte si nezávazně spočítat cenu vaší akce.


Snowfactory

Areál Monínec je od roku 2016 vybavený zařízením Snowfactory. Zařízení umožňuje výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologi, která zajistí výrobu sněhu při teplotě do 15 °C.

Technologie Snowfactory je založena na klasickém chladícím principu a celý proces výroby sněhu se odehrává v uzavřeném okruhu. Sníh, který uvedená technologie vyrábí, je proto také bez jakýchkoliv chemických přísad a je založený pouze na dvou hlavních zdrojích – vodě a vzduchu. Sníh tvoří malé ledové vločky. Sníh vyrobený ve Snowfactory je jediný, který neobsahuje žádnou zbytkovou vlhkost. Ledové vločky mají teplotu -5 °C. Vzhledem k této nízké teplotě sníh vytváří vlastní chlazení a taje velmi pomalu. Výsledný sníh se řadí do kvality firn: sníh, jehož vločky již prošly kompletní krystalickou přeměnou v drobná ledové zrna. Vedle dvou stacionárních bude mít Areál Monínec k dispozici také jeden mobilní modul Snowfactory, jenž bude možné poskytnout dalším zájemcům o výrobu sněhu – například pro různé závody, předváděcí akce apod.

Aneta Krejčová
krejcova.aneta@moninec.cz
+420 737 284 125
Ondřej Viktora

Ondřej Viktora
viktora@moninec.cz
+420 776 272 737