Firemní večírky

Ubytování s jedinečným programem pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery

Večírky všeho druhu

Areál Monínec je místem, kde se váš firemní večírek může proměnit v nezapomenutelný zážitek! Vytvořte oslavu, vánoční večírek nebo tematický večer na který budou vaši zaměstnanci nebo obchodní partneři dlouho vzpomínat.

Pestrá nabídka zábavných aktivit a teambuildingových her, které mohou být součástí vašeho večírku. To pomáhá posílit vztahy a vytvořit pozitivní atmosféru v pracovním kolektivu.

Každý večírek je pro nás jedinečný. Společně s vámi budeme pracovat na plánu, který bude odpovídat vašim potřebám a představám.

Sníh na objednávku 
po celý rok!

Areál Monínec je celoroční středisko položené na hranici středních a jižních Čech. Sjíždí se sem hosté z celé republiky nejen za účelem individuální dovolené, ale také za firemními pobyty, jako jsou školení, konference nebo teambuildingy. Kde nejlépe poznat své zaměstnance či obchodní partnery než na teambuildingu nebo firemní akci? Neváhejte a vezměte je na Monínec! Připravíme vám teambuildingový program se sportovními prvky přesně na míru vašich požadavků. Užít si můžete také exkluzivní firemní lyžování. Areál je vybaven zařízením Snowfactory, které umožňuje výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologii i při letních teplotách.

Ubytování

Ubytování na Monínci

Až 226 lůžek k dispozici 

Areál Monínec disponuje různorodými ubytovacími kapacitami.
V případě, že plánujete velkolepý teambuilding, nemusíte se obávat, že nebudou lůžka pro všechny. K dispozici je 226 lůžek, kromě hotelu také ve zmíněné depandanci Nová Javorka a dále pak v penzionu Čertovka (chalupa ihned pod hotelem) a ve skiapartmánech vzdálených cca 10 minut z kopce od hotelu.


Prostory k využití

Velký sál - Hotel Monínec

100 osob
dataprojektor a plátno
flipchart
akustický obklad stěn
zatemňovací římské rolety
možnost připojení na internet
TV a Wi-Fi 
zvuková aparatura
klimatizace


Multifunkční sál - Nová Javorka

max. 60 osob (divadelní uspořádání židlí)
dataprojektor a plátno
flipchart
možnost připojení na internet
Wi-Fi 
možnost rozdělit sál na dva menší

Multifunkční sál Nová Javorka

Kongresový sál M2 (dolní areál)

max. 200 osob (divadelní uspořádání židlí)
velikost je 206 m2
dataprojektor a plátno
flipchart
technická kabina
zvuková aparatura
další techniku vám na přání zajistíme


Restaurace a catering

Restaurace v Hotelu Monínec nabízí kvalitní kuchyni a příjemné posezení s výhledem na panorama Českého Meránu. Restaurace nabízí tradiční česká jídla i speciality pro mlsné jazýčky. Jídla připravuje kolektiv pod vedením šéfkuchaře Marka Volšanského. Každý den pro naše hosty připravujeme denní nabídku, ve které najdete hotovky, minutky i dětské pokrmy.

"Občerstvení během teambuildingů, konferencí a školení i následné rauty většinou předčí očekávání i náročnějších hostů."
Libuše Totová Vedoucí střediska služeb

Wellness

Wellness s nejkrásnějším výhledem najdete v suterénu Hotelu Monínec. Díky velkoplošným oknům můžete z pohodlných lehátek hltat panoramatický výhled do údolí Českého Meránu.

Využít zde můžete vnitřní bazén, vířivku, saunu a nebo si dopřát třeba masáž! Vniřní bazén má kompaktní rozměry je vhodný čistě pro regeneraci nebo dětskou zábavu.


Další aktivity

Firemní lyžování po celý rok

Umíme zasněžování i při teplotách nad nulou. Zajistíme pro vás sníh v kterémkoli ročním období. Areál je vybaven zařízením Snowfactory.

Zařízení umožňuje výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologii. Technologie zajistí výrobu sněhu i při letních teplotách. 


(Cyklo)turistické zajímavosti

Monínec obklopuje krásná příroda kraje Toulava. Můžete spolu se svými
kolegy podnikat nespočet turistických procházek a poznávat faunu a floru mikroregionu. Přivítá vás průmyslem nenarušená příroda, potkáte
stáda volně se pasoucího skotu, budete projíždět malebnými vesničkami
i hlubokými lesy, v kterých zurčí horské potůčky a dýchne na vás
poklidná vůně jehličí.


Sportovní zázemí

Přímo v areálu jsou tenisové kurty, spolupracujeme s blízkými golfovými hřišti a TJ Sokol Sedlec-Prčice. Pro rozvoj týmové komunikace však v areálu naleznete mnoho dalších míst jako například: tělocvična, aktivity park, rozlehlé venkovní prostory na sjezdovkách i na blízkých loukách. 


Zábava na vodě

V parných letních dnech je možné se osvěžit ve venkovním bazénu, a pokud počasí zrovna nepřeje, co může být lepšího než si zaplavat v krytém bazénu?

Přímo v areálu nebo v bezprostřední blízkosti naleznete krytý bazén
o rozměrech 7 × 4 m (hloubka 120 cm), venkovní bazén (10 × 8 m
s protiproudem) a přírodní koupaliště Pilský rybník.


Aneta Krejčová
krejcova.aneta@moninec.cz
+420 737 284 125
Ondřej Viktora

Ondřej Viktora
viktora@moninec.cz
+420 776 272 737