Teambuilding na sněhu

Připravíme vám teambuildingový program přesně na míru vašich požadavků!
Teambuilding na Monínci

Zasněžený teambuilding 

Zimní teambuilding v malebném prostředí zasněžené krajiny kousek od Prahy, přináší osvěžující změnu, která posiluje vztahy mezi kolegy a zanechává nezapomenutelné vzpomínky.

Uspořádáme pro vás lyžařské závody nebo méně tradiční aktivity - zimní survival, zimní olympiáda nebo zimní šifrovačka. Vymyslíme s vámi parádní večerní zábavu, těšit se můžete například na DJ, karaoke, taneční a hudební vystoupení, kasino, Pub kvíz, Videostop, kouzelníka, fotokoutek, degustaci vín i rumů a spoustu jiné zábavy. 

Díky technologii Snowfactory začínáme zimní sezonu jako první. Pro firmy nabízíme exkluzivní pronájem sjezdovky. 

Sníh na objednávku 
po celý rok!

Areál Monínec je celoroční středisko položené na hranici středních a jižních Čech. Sjíždí se sem hosté z celé republiky nejen za účelem individuální dovolené, ale také za firemními pobyty, jako jsou školení, konference nebo teambuildingy. Kde nejlépe poznat své zaměstnance či obchodní partnery než na teambuildingu nebo firemní akci? Neváhejte a vezměte je na Monínec! Připravíme vám teambuildingový program se sportovními prvky přesně na míru vašich požadavků. Užít si můžete také exkluzivní firemní lyžování. Areál je vybaven zařízením Snowfactory, které umožňuje výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologii i při letních teplotách.

Ubytování

Ubytování na Monínci

Až 226 lůžek k dispozici 

Areál Monínec disponuje různorodými ubytovacími kapacitami.
V případě, že plánujete velkolepý teambuilding, nemusíte se obávat, že nebudou lůžka pro všechny. K dispozici je 226 lůžek, kromě hotelu také ve zmíněné depandanci Nová Javorka a dále pak v penzionu Čertovka (chalupa ihned pod hotelem) a ve skiapartmánech vzdálených cca 10 minut z kopce od hotelu.


Prostory k využití

Velký sál - Hotel Monínec

100 osob
dataprojektor a plátno
flipchart
akustický obklad stěn
zatemňovací římské rolety
možnost připojení na internet
TV a Wi-Fi 
zvuková aparatura
klimatizace


Malý salonek - Hotel Monínec

20 osob
dataprojektor a plátno
flipchart
možnost připojení na internet
Wi-Fi
zvuková aparatura


Multifunkční sál Nová Javorka

Multifunkční sál - Nová Javorka

max. 60 osob (divadelní uspořádání židlí)
dataprojektor a plátno
flipchart
možnost připojení na internet
Wi-Fi 
možnost rozdělit sál na dva menší


Kongresový sál M2 (dolní areál)

max. 200 osob (divadelní uspořádání židlí)
velikost je 206 m2
dataprojektor a plátno
flipchart
technická kabina
zvuková aparatura
další techniku vám na přání zajistíme

Salonek Čertovka

15–20 osob
plátno
flipchart
Wi-Fi

Tělocvična

50 osob (možnost divadelního uspořádání židlí)
nejčastějšími aktivitami cvičení jógy a jiná relaxační cvičení
aerobik
stolní tenis


Restaurace a catering

Restaurace v Hotelu Monínec nabízí kvalitní kuchyni a příjemné posezení s výhledem na panorama Českého Meránu. Restaurace nabízí tradiční česká jídla i speciality pro mlsné jazýčky. Jídla připravuje kolektiv pod vedením šéfkuchaře Marka Volšanského. Každý den pro naše hosty připravujeme denní nabídku, ve které najdete hotovky, minutky i dětské pokrmy.

"Občerstvení během teambuildingů, konferencí a školení i následné rauty většinou předčí očekávání i náročnějších hostů."
Libuše Totová Vedoucí střediska služeb

Wellness

Wellness s nejkrásnějším výhledem najdete v suterénu Hotelu Monínec. Díky velkoplošným oknům můžete z pohodlných lehátek hltat panoramatický výhled do údolí Českého Meránu.

Využít zde můžete vnitřní bazén, vířivku, saunu a nebo si dopřát třeba masáž! Vniřní bazén má kompaktní rozměry je vhodný čistě pro regeneraci nebo dětskou zábavu.


Další teambuildingové aktivity

Firemní lyžování po celý rok

Umíme zasněžování i při teplotách nad nulou. Zajistíme pro vás sníh v kterémkoli ročním období. Areál je vybaven zařízením Snowfactory.

Zařízení umožňuje výrobu sněhu díky speciální zasněžovací technologii. Technologie zajistí výrobu sněhu i při letních teplotách. 

Aneta Krejčová
krejcova.aneta@moninec.cz
+420 737 284 125
Ondřej Viktora

Ondřej Viktora
viktora@moninec.cz
+420 776 272 737