Sprint za pokladem a jeho cesta

_vzpomínka

CESTA NAHORU A SEŠUP DOLŮ...

Vyčkáváme... číháme. Jsme připraveni - spouštíme to! Spouštíme vaši cestu nahoru!

Cesta, cíl a sešup dolů už je na vás...

PŘÍPRAVA...

Pokladna, koupit skipass nebo e-skipass online? Hlavní je stejně cesta dolů...

Věděli jste, že skipass lze koupit i online? Vyhnete se tak čekání u pokladny. Je potřeba mít chip - fyzyckou kartu. Za každou kartu se vyplatí jen záloha 100 Kč. Kartu si můžete vyzvednout v několika prodejnách Intersportu nebo kdekoliv v areálu Monínec. Poté stačí už jen zadat platbu a tarif online.

CESTA K CÍLI JE ZASTAVENÍ SE V ČASE. KOCHEJTE SE...

Věděli jste že, Monínecká sjezdovka je druhá nejdelší osvětlená sjezdovka v Čechách? Můžete se tak kochat i večerní temnou krajinou z osvětlené sjezdovky.

CESTA...

Věděli jste, že vyprodukujeme až 7 614 m³ sněhu ještě před začátkem sezóny? Vytváří ji Snowfatory, které je prakticky jako váš mrazák co máte doma. Načerpá vodu, schladí ji a vytvoří tak technicky vzato ledovou tříšť, po které pak můžeme jezdit. 

CÍL...

Věděli jste, že zasněžujeme už od poloviny října? Na zasněžování se pracuje neustále a tak si můžeme dovolit otevřít celou 1,2 km dlouhou sjezdovku už na Vánoce.

KONEC CESTY NEBO ZAČÁTEK DALŠÍ?

Věděli jste, že letos jsme se na Monínci rozhodli prodloužit platnost hodinových peněženek? Je to tak! COVID nám to poradil... Každá letos zakoupená hodinová peněženka má platnost do další sezóny. Platnost tak poběží až do 1. 4. 2022.

A kde je ten poklad? Přece ve vzpomínkách, v zážitku, v okamžiku, ve vás...


Další nabídka plná zážitků a odpočinku

Vánoce na Monínci

Nabídka ubytování

Balíčky s lyžováním

Běžky
a skialp

Podzimní pohoda

Chci
relax

Dárek pro blízké

Chci poznat okolí