Golfový tábor

26. července 2021

Proč jsou tábory s Wandou Vorlovou nejlepší?

  • 6 dní hra na hřišti a tréninky krátké hry zábavnou formou,
  • nutná příprava fyzického aparátu před hrou,
  • trénink psychiky při hře,
  • řádné protažení a práce s dysbalancí po hře,
  • 7 dní v kráse České SIBIŘE a bez mobilů, jeden den povinné regenerace bez golfu.

Letos nás čeká závěrečný 16. ročník golfových táborů, z 18 let trvající práce s dětmi a mládeží. Nabídnout tedy můžeme dlouholeté zkušenosti s výchovou mladých golfistů, kteří hrají pro zábavu, ale i profíky, kteří reprezentují ČR na zahraničních výjezdech.

Cena
Věková kategorie Cena Poznámka
6 - 18 let 8 500 Kč Mladší jedinci pouze se starším sourozencem, nebo dospělým doprovodem. Nutná konzultace
19 - 55 let 9 500 Kč Praktikanti, pomocní vedouci. Výpomoc s mladšími účastníky. Volný večerní režim.

Pobyt je veden formou

„Dospělí jdou osobním příkladem„
„Každý se učí efektivně za pochodu od lepších“
„Můžeš mnohé, ale vše má své hranice“

Další informace pro účastníky

Ideální pro/ Vhodné pro:

  • děti, které jsou i o prázdninách stále ve střetu s časem, proto jsou i často NEmocNÉ = 6 - 13 let
  • juniory, kteří převážně žijí on-line (virtuálně), proto jsou  hůře zvladatelní = 14 -18 let
  • mládež, které chybí praxe (jsou bez zkušeností) trpělivosti, samostatnosti a směru, kam se vydat dále = 19 - 26 let
  • dospělí, kteří si chtějí užít týden v přírodě, bez nutnosti být na mobilu, s golfem, fyzioterapií a trochou pomocí s mládeží = 27 - 55 let (starší po dohodě). 

V dnešní přemodernizované době, využíváme maximálně pobytu v přírodě pro potřebnou regeneraci s výukou. Děti se nejlépe učí pozorováním a následným zkoušením. Junioři zkoušením a následným soupeřením mezi sebou. Dospělá mládež si vše potřebuje vyzkoušet v praxi s péčí o druhé, ať nasbírá zkušenosti skrze trpělivost a zpětnou vazbu.

Jsou přínosem:

Pro každého, od negolfisty přes úplného začátečníka až po reprezentanta klubu či profesionála v oboru.

Stravování a ubytování

Ubytování v Areálu Monínec (Čertovka nebo apartmány)

Strava: plná penze, svačiny a celodenní pitný režim

Kompletní náplň

Ranní rozcvička (rozdýchání se, propojování hemisfér pro lepší vnímání, úprava řádného držení těla s fyzioterapeuticko-rehabilitačními cviky, krátký rozběh v případě potřeby pro zvýšení chuti k jídlu), energeticky vyvážená a bohatá snídaně, sportovní rozcvička (příprava kloubů a svalů na pohyb, výuka, jak předcházet jednostranným zátěžím, efektivní rozvoj levé i pravé části těla), trénink ve výkonnostních skupinkách (procvičování krátké hry zábavnou formou - putting, chipping, pitching), driving (trénink ran z nerovností, které nebízí celý prostor), výuka golfového a společenského chování (jak se chovat v prostorách venkovních/ vnitřních), povinná hygiena (přezout a umýt nohy po x hodinách v zavřené obuvi), oběd, 15 min. veden - přesto tichá - relaxace, volná zábava v klidovém režimu, výuka masáže chodidel aneb efektivní pasivní relaxace, opětovná sportovní rozcvička, rozdělení flightů a skupin, hra na hřišti (různé formáty soutěží pro zlepšení herních dovedností, např. texas screamble sám se sebou, forsome ve dvojicích, potřebná praxe místo teorie, které se většina věnuje přes rok), po každé hře: vy-švihání na opačnou stranu (kvůli dysbalanci svalů kolem páteře a jednostranně zaměřeného sportu), aktivní relaxace formou strečinku (efektivní protažení pohybového aparátu), vedená relaxace (rozvoj soustředěnosti), svačina, golfová pravidla (soutěžní ukázky, procvičování správného použití v praxi), volná zábava, večeře (s výukou stolování + základy prostírání a společenského chování, děti se učí i vzájemně obsluhovat, ohleduplněji se k sobě chovat), podvečerní aktivity na vyrovnání energií, emocí + rozvoj komunikace a podpora intuice, různé druhy terapií (trénink paměti, práce s barvami, smíchologie, malování levou i pravou rukou, společenské aktivity, deskové rozvojové hry .…atd), večerka (dle potřeb/kondice/věku). Bodování pokojů (1x za pobyt s ukázkou, jak efektivně držet poŘÁDek a udělat radost i rodičům po návratu). Po celou dobu pobytu hrajeme Ryder Cup (tým EVROPY proti týmu USA sbírají body). Večer před odjezdem mají děti KANADSKOU NOC, dle chuti i bojovku. A poslední den brzké ranní Cross Country na 5. jamek (hra z jiných odpališť na jiné jamky), pro výkonnostní hráče i v průběhu pobytu, dle kondice.

Mobil a všechny přístroje, které mohou přijímat signál se po příjezdu odevzdají a navrátí opět po ukončení tábora. (Někteří již ze zkušenosti nechávají rovnou doma). Děti mají prázdniny, tedy čas a možnost se hravou formou učit novým a potřebným věcem, ale hl. být s fyzickými přáteli, místo těch virtuálních. Těch si přes rok užijí až až. Pokud je to možné, ať mají děti/ mládežníci s sebou i oblečení či doplňky i v těchto barvách: hnědá, šedá, červená, oranžová, žlutá, zelená, růžová, modrá, fialová, bílá, může být i černá.
 

Povinné vybavení s sebou:

Kopie karty zdravotního pojištění, oblečení na golf, volný čas, do města, kalhoty, kraťasy, sukně, bunda, svetr, mikina, vestička, trička s límečkem i bez, plavky, osuška k vodě, oblečení do deště i větru, golfová obuv (není podmínkou), normální tenisky, přezuvky, čepici (kšiltovka, kšilt i kulich), sluneční brýle, hygienické potřeby, ručník, krém na opalování, golfové vybavení, větší množství golfových míčků, kapesné na KANADSKOU NOC.

Doprava a adresa ubytování:

Vlastní (tam i zpět), tábor je v krásné krajině 73 km na jih od Prahy, okres Sedlec Prčice, Jetřichovice, Monínec č. 7, rekreační zařízení. (Loc: 49°32'37.961"N, 14°30'58.991"E)

Organizátor: Wanda Vorlová s.r.o., IČO: 24795895, se sídlem Starokošířská 449/5, 150 00 Praha 5 Kontaktní osoba: Wanda Vorlová E-mail: info@wandavorlova.cz Mob: +420 602 807 660, web: www.wandavorlova.cz