Poslední příspěvky:

Facebook »

Poslední tweety:

areal_moninec: Na #Monínec dorazilo #snowfactory! Letos na sněhu už od 26. 10.! https://t.co/TFitxH9XxU

areal_moninec: #Moninec bude v neděli patřit psům! Akce plná soutěží, ukázek a dokonce padne i #rekord! #pes https://t.co/ATqEcs1aBC

Twitter »

Jste zde

O bikeparku

V našem bikeparku najdete neuvěřitelně zábavné odbočky a velice kvalitní odvodnění. Dlouhou dobu jsme se snažili, abychom měli jiný formát než na ostatních kopcích, kde jsou většinou 3,4,5 tratí a každá jiná – u nás jdeme cestou VARIABILITY STOP a možností – „ODBOČKAMI“. Tu si skočíte místo, tady se dá to samé místo proklopit, nebo prodrncat po DH. Variability na malém místě je víc, protože nabízí možnosti KOMBINACÍ jízd.

Každý rok kluci ze 720.cz upravují problematické pasáže a přidávají nové klopenky a skoky. Letos přibyly hlavně ve střední části. V horní části tratě jsou pro vaše horská kola ještě zakopané klopené zatáčky přímo na sjezdovce, a opět pár jednoduchých skoků. Nikdo však nemusí mít obavy, že dané překážky budou nějak příliš velké, všechny mají „plošinku“ v podobě dřevěných přejezdů mezi odrazem a dopadem – tudíž to může vyzkoušet „opravdu každý.“ Další tratí je „lávkový“ freedire trail. Zde už je skoků víc a větších – a opět bezpečných.

Pro rok 2016 je také nově upravené přemostění přes silnici, vycházíme tak vstříc bezpečnosti, ale i plynulosti jízdy. Už nebude nutné zastavovat před silnicí a rozhlížet se kvůli autům.

V nejtěžších sekcích je vše přehledně označeno, aby omylem nedošlo k přecenění jezdcových schopností.

Hobby trať

Monínec nabízí také jednodušší trať, která je určena pro všechny nezávodní jezdce a především pro děti! Po jejím dokončení je RB Bikepark Monínec určen skutečně pro celou rodinu. V průběhu léta 2016 ji ještě plánujeme rozšířit o funline (trať, která byla zatím využívaná jen v zimě), kde je například možné projet tunelem.

Hlavní menu - Léto

Kalendář akcí

 • 7 říjen

  Fitness víkend s Lukášem Wolfem

  7. - 9. 10. 2016 Můžete se těšit na 5 lekcí cvičení (funkční trénink, kruhový…

 • 15 říjen

  Chainless race 2016

  Další ročník bikového závodu ve sjezdu bez řetězu je tady! Vice informací o…

 • 26 říjen

  Nejdříve na lyže!

  Zahájení provozu hotelové sjezdovky! U nás můžete lyžovat už od října! Od…